It's a beautiful day.
5urprise ?
posted by Zakiah Akma June 10, 2014 0 comments

 
Assalamualaikum and 안녕하세요 
 
 
 
 
Zie nak citer sket psal group ni . Handsome kan ? Tadi , Zie baru lepas habis tgk cerita After School Bokbulbok . Memang daebak la cerita dia ! Zie dah terpikat dengan 2 jejaka dari group ni .... nak tau sapa ? hehe . Malu laa ~ Dia handsome gila dlm cerita tuh . Gaya dia buat Zie nak jerit kuat-2 dalam rumah sekarang ni /amboi , berani ke?/ haha. Kalau nak tgk cerita tu , taip aje la kat Youtube. Selain Youtube pun ade. Meh ~ Zie nak bagi profile diorang . Nak ? hehe.
 
 


Profile:

Name: Seo Kang-jun (서강준)
Real Name: Lee Seung-hwan (이승환)
Birthdate: 12 Oct, 1993
Birth Place: South Korea
Height: 183 cm
Weight: 65 kg
Profession: Actor
Blood Type: AB
Star Sign: Libra
Hobies/Speciality: Horseback Riding, Tennis, Golf / Piano
Talent agency: Fantagio
Trivia:
Group: Leader of 5urprise (서프라이즈), 
a five member actor group that branch out into music, 
CFs, and variety shows.
TV Shows:
Good Doctor (KBS2, 2013, ep 12) cameo
After School Bokbulbok (NATE/Btv/Tstore/Hoppin, 2013)




Profile:

Name: Gong Myung (공명)
Real Name:  Gong Myung
Birthdate: 26 May, 1994
Birth Place:  South Korea
Height: 183 cm
Weight: 63 kg
Profession: Actor
Blood Type: A
Star Sign: Geminis
Hobies/Speciality: Going to Movies, Watching Dramas / Tae Kwon Do, Hapkido
Talent agency: Fantagio
Trivia:
Participants After School "Flashback" MV

TV Shows:
Infinite Power (SNS, 2013)
After School Bokbulbok (NATE/Btv/Tstore/Hoppin, 2013)


Profile:

Name: Yoo-Il (유일)
Real: Name: Yoo-Il
Birthdate:  January 11, 1990
Birth Place: South Korea
Height: 178 cm
Weight: 63 kg
Profession: Actor
Blood Type B
Star Sign: Capricorn
  Hobies/Speciality: Health Fitness, Fishing, Going to Movies, Watching Dramas / Wakeboarding
Talent agency: Fantagio

Trivia:
The original R-eal Members

TV Shows:
Together with R-eal captain to "A&P" name concert 2007
 MBC drama "Palace" episode 3
After School Bokbulbok (NATE/Btv/Tstore/Hoppin, 2013)




Profile:

Name: Kim Tae Woo  (강 태 오)
Real Name: Kim Tae Woo
Birthdate: June 20, 1994
Birth Place: South Korea
Height: 179 cm
Weight: 66 kg
Profession: Actor
Blood Type:  B
Star Sign/Hobies:  Working out, Going to Movies, Listening to Music / Exercise
Speciality:  Sports
Talent agency: Fantagio


Trivia:
 Participants Hello Venus "Venus'' MV

TV Shows:
After School Bokbulbok (NATE/Btv/Tstore/Hoppin, 2013)



Profile:

Name: Lee Tae Hwan (이태환)
Real Name: Lee Tae Hwan
Birthdate:  Feb 21, 1995
Birth Place: South Korea
Height: 1.88 cm
Weight: 72 kg
Profession: Actor
Blood Type: B
Star Sign: Pisces
Hobies/Speciality:  Working out, Lisening to Music / Exercise
Talent agency: Fantagio


Trivia:
 Participants Hello Venus "What are you doing today'' MV

TV Shows:
After School Bokbulbok (NATE/Btv/Tstore/Hoppin, 2013)

hehe . Sebenarnya , yang Zie suke tu Gong Myung ~~ !!!!!! >_< Akhirnya , dah bagitau jugak ! Kalau korang semua tgk cerita tuh , gaya rambut dia dan pakaian dia semuanya memang jenis lelaki yang Zie suka . aahhhhhhh ~  !!! /going crazy/ 
 
 
design by Wanaseoby